DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Jste-li z gastronomie a z obchodu

Tento veletrh je především kontraktační B2B event určený zvláště pro Vás – provozovatele gastronomických zařízení a obchodníky. Proto jste na našem veletrhu upřednostňováni několika výhodami:  např.

- Vstup do B2B zóny GastroFairVíno&Delikatesy pouze pro vás, profesionály je od 10 do 19 hodin, každý den.Vstup do této oddělené B2B zóny je možný pouze s platnou neprodejnou B2B vstupenkou společně s předložením Vaší vizitky z oboru gastronomie a osobním dokladem.

Zaregistrovat se můžete buď online ve formuláři níže, nebo přímo na místě. Vstupenka do B2B zóny platí zároveň i do prostor veletrhu určených pro veřejnost.

Možnost on-line registrace končí 15. 4. 2016 ve 24:00 hod

Vaše vizitka – Vaše „entrée“: 
Nezapomeňte si vzít dostatečné množství vizitek. Na veletrhu se prezentuje kolem 200 vystavovatelů a budete-li jich chtít navštívit několik desítek, nezapomeňte, že profesionální vizitka vám všude na našem veletrhu otevírá dveře. Vítězná vína pro vás: 
Zajímejte se o vítězná vína, která zvítězila v soutěži o Zlatý pohár Víno&Delikatesy. Jedná se o to nejlepší co v daném roce trh nabízí a vy to můžete získat přímo na hale pro svou restauraci. Vítězná vína budou propagována u stánku „informace“ prezentačními bannery.