DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Podmínky akreditace novinářů    stroj

Akreditace umožní novinářům bezplatný vstup na veletrh získávání tiskových informací a dalších materiálů před veletrhem i v průběhu veletrhu služby Press Centra.

Akreditace bude probíhat na tiskových konferencích (bude upřesněno), v průběhu veletrhu u hlavního vchodu, vstup B, do střední haly Průmyslového pavilonu.

Při akreditaci se novinář prokáže buď:

1) platným průkazem Syndikátu novinářů a zároveň průkazem redakce či pověřením redakce s odkazem na poslední publikační činnost, nebo

2) průkazem redakce a výše uvedeným pověřením redakce. Prosíme o porozumění, bude-li obsluha akreditace vyžadovat racionální ověření údajů v průkazu nebo v pověření (telefonicky v redakci, u tištěných médií například předložením aktuálního výtisku apod).

Omlouváme se tyto úřední oficiality, ale jde nám o optimální podmínky pro práci novinářů. S rostoucím kreditem veletrhu totiž značně vzrůstá i zájem "novinářů"...

Akreditace je možná prostřednictvím formuláře již před zahájením veletrhu a končí 3 pracovní dny před veletrhem, ale novinář, který není v databázi pořadatele veletrhu, musí být tak laskavý a zaslat výše požadované náležitosti.

O přidělení akreditace rozhoduje výhradně tiskový mluvčí veletrhu pan J. Burkovský.

Akreditovaní novináři obdrží visačku PRESS, která musí být při návštěvě veletrhu nošena viditelně.

Logo veletrhu ke stažení: v CZ nebo ENG anebo DE