DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
TOP Delikatesa


TOP DELIKATESA   -  značka špičkové kvality pochutin

Co představuje značka TOP DELIKATESA

Především je to úspěšná novinka s tradicí, která je již několikátým rokem na trhu. Cílem celého projektu je vyhledat na trhu vysoce kvalitní výrobky z oblasti pochutin a udělit jim v soutěži s konkurenčními výrobky značku kvality – TOP DELIKATESA.  

Výherci mají právo svůj produkt označit etiketou TOP DELIKATESA a prodejcům vítězného produktu poskytneme zdarma nálepku na vstupní dveře obchodu TOP DELIKATESA – zde v prodeji.

TOP DELIKATESA dosud  hodnotila a bude dále hodnotit jak české, tak importované produkty a není zaměřena jako současné značky pouze na tuzemskou produkci.

Podobně jako v Koncertech  Vín a pochutin (kde známé celebrity tvoří porotu a ta bodovým způsobem hodnotí a hledá nejlepší pochutinu) hodnotíme tuzemské i importované výrobky v daných kategoriích. Tento soutěžní test je pro všechny zúčastněné ZDARMA (pouze za produkty). Podmínkou pro účast v soutěžním testu Top Delikatesa je, pokud v tomto testu zvítězíte, zúčastnit se budoucího veletrhu GastroFair Víno&Delikatesy jako vystavovatel či spoluvystavovatel a představit zde vítězné produkty profesionálům z gastronomie a veřejnosti.

K hodnocení  jsou přizváni především novináři  z oblasti gastronomie, tak aby mohli o produktech psát ve svých odborných periodikách.

Budeme i nadále také pokračovat v Koncertech vín a pochutin s hodnocením  celebrit a VIP osobností. Plánujeme též setkání velvyslanců u vína a delikates apod.  

Seznam výherců Top Delikatesa, od kterých můžete získat reference a ostatní informace najdete na www.topdelikatesa.cz