DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Reference - Víno&Delikatesy 2015

 

"Dovolte mi, abych Vám ještě jednou touto cestou poděkoval za skvělou organizaci a vysokou úroveň letošního veletrhu Víno&Delikatesy. Tohoto veletrhu se zúčastnuji pravidelně a rád konstatuji,že jeho úroveň rok od roku roste a Víno&Delikatesy se staly skutečně reprezentativní přehlídkou ve svém oboru. " 

                                               Přemysl Sobotka - 1.místopředseda Senátu České republiky 


 

"Rád bych tímto svým jménem Vám a řediteli veletrhu Víno a Delikatesy panu Františkovi Veselému poděkoval za skvělou spolupráci a podporu pro účast makedonských výrobců tradičních makedonských výrobků a pochutin na 18.mezinárodním veletrhu pro gastronomii - veletrhu Víno a Delikatesy, pořádaného ve dnech 22. až 24. dubna 2015 na Výstavišti v pražských Holešovicích. 

Důkazem skvělé Vaší spolupráce na přípravě této akce, jejíž součástí byla i samotná prezentace ze stran makedonských představitelů a ochutnávka jednotlivých produtků je spokojenost a velký počet zúčastněných z řad významných českých firem a institucí orientující se na obchod se zemědělskými a potravinářskými produkty."  

                                            Paskal Stojcheski, Velvyslanec Makedonie


"Makedonská asociace producentů v rámci každoročního programu aktivit, uvažovala o propagaci makedonských  výrobků v Praze. Za tímto učelem jsme hledali společnost, schopnou zorganizovat propagační a B2B akci pro makedonské účastníky a potencionálně zainteresované společnosti v České republice v profesionálním stylu.

Akce se konala 23.dubna 2015 v Praze a byla zorganizována a uskutečněna společností Vego Prag. Její profesionalita a odbornost k organizaci propagační a B2B akce byla očekávaná. Nejen, že zajistala všechny potřebné záležitosti v rámci pořádání akce, ale zapojila se i do logistického servisu pro makedonské účastníky, kterým pomohla s výběrem výrobků pro danou akci. Dále, Vego Prag byla odpovědná za identifikaci a pozvání českých protějšků.

Díky výše uvedeným skutečnostem se těšíme na budoucí spolupráci se společností Vego Prag a doporučujeme ji jako odpovědného a efektivního partnera pro výše uvedené akce." 

      Saso Risteski, Výkonný sekretář  MAP, Makedonie


 

"Chtěli bychom pogratulovat organizátorům za úspěšný veletrh.

Jednalo se o velmi kvalitní a populární událost.

I když jsme se zúčastnili poprvé veletrhu, potkali jsme několik českých partnerů mezi mnoho návštěvníky. Byl to velmi úspěšný veletrh pro nás, protože naše vína získala Cenu premiéra České republiky a další naše vína vyhrála zlatou a stříbrnou medaili.

Těšíme se na setkání v roce 2016! " 

Gábor Herczeg, CEO and zakladatel společnosti Happy Hungarian Wine, Maďarsko


"Výstava Víno & Delikatesy poskytla velkou příležitost  Maďarskému  národnímu obchodnímu domu  a našim partnerům, kteří byli zastoupeni na veletrhu v dubnu 2015.Obdrželi jsme hodně pomoci z týmu ředitelství společnosti jak během přípravného období, tak  členové týmu udělali hodně pro nás po celou dobu konání veletrhu. Mimo jiné, oni nám pomohli s organizováním setkání a představili nám významné osobnosti. Určitě přemýšlíme o budoucí spolupráci s Expo Prague (Vego Prag). "

Andras Ruff, mezinárodní specialista, MNKH Hungarian National Trading House, Maďarsko


"Nejdůležitějšími výhodami naší přítomnosti na veletrhu Víno&Delikatesy dle mých kolegů jsou některá relevantní jednání s příslušnými podnikateli, jako jsou majitelé restaurací a menší distributoři. Také veletrh je důležitý způsob, jak navázat kontakty v České republice a na Slovensku.

Dalším klíčovým prvkem naší účasti byla možnost vystavovat naše produkty .Jsme hrdí na to, že naše výrobky byly velmi oceněny a dostaly spoustu komplimentů, zejména pokud jde o chuť našich výrobků."

Alexandru Melinte, Obchodní marketingový manager, Agricola Salbac, Romania


"Jsme rádi, že můžeme doporučit veletrh Víno & Delikatesy jako jediný svého druhu v Praze, která je významným obchodním centrem, kde se odehrává většina obchodů v České republice. Účast na veletrhu Víno & Delikatesy zajišťuje, že společnosti ,kterým pomáháme se propagovat najdou klíčové hráče na trhu. Je to ideální příležitost prezentovat své výrobky a služby dodavatelů potravin a nápojů mezi konkurenty z České republiky a dalších zemí.O této akci máme velmi pozitivní  dojem a oceňujeme bezchybný registrační proces, profesionalitu a příjemný způsob vystupování personálu. "

          Milan Wenit, obchodní rada a vedoucí oddělení propagace obchodu a investic,  Velvyslanectví Polské republiky v Praze


"Jménem velvyslanectví Maďarska v Praze, by jsme rádi poděkovali organizátorům výstavy Víno & Delikatesy za jejich pomoc s touto událostí. Maďarsko bylo představeno ve svém národním stánku a díky našim zúčastněným společnostem, zvláštním hostům můžeme všichni souhlasit, že letošní výstava byla velkým úspěchem.

Naším cílem pro tuto výstavu bylo navázat na úspěchy maďarských vinařů. Díky profesionálnímu přístupu organizátorů k maďarským firmám se toho podařilo dosáhnout, a navázali jsme vynikající obchodní kontakty v průběhu akce.

Dále považujeme setkání velvyslanců a obchodních radů s ministrem zemědělství panem Jurečkou organizovaného spoluorganizátory jako velmi důležitou a cennou součást veletrhu. Návštěva pana Jurečky v maďarském národním stánku také zdůraznila důležitost akce a poskytla příležitost pro osobní výměnu názorů.

Jsem přesvědčen, že tato výstava by nebyla úspěšná bez profesionálního přístupu. Doufáme, že každý z nás bude spolupracovat na příštím ročníku veletrhu Víno & Delikatesy v Praze. "

István Kolozsvári, Obchodní rada, Velvyslanectví Maďarska